The only good student is a werkstudent
Uitzendburo De Werkstudent | http://www.werkstudent.nl/ | 07-02-2012

Is werken in een callcenter iets voor jou? | werkstudent werkt

Parkeercontroleur gezocht, Amsterdam, Oproepbasis, Parttime en Fulltime Voor onze opdrachtgever in de beveiliging zijn wij met spoed op zoek naar parkeercontroleurs. In de functie van parkeercontroleur kan je per direct starten!
Als parkeercontroleur voer jij je werkzaamheden uit in Amsterdam. Je controleert of auto-eigenaren hebben betaald voor de tijd dat zij geparkeerd hebben.
Kijk hier voor meer informatie.

werkstudent werkt Is werken in een callcenter iets voor jou?

Is werken in een callcenter iets voor jou? Om te werken in een callcenter moet je commercieel, slagvaardig maar ook hulpvaardig zijn. Werken in een callcenter is pittig, omdat je een dienst of product moet verkopen.

Soms zal je klanten kunnen adviseren, het is dan ook belangrijk dat je klantvriendelijk en hulpvaardig bent om in een callcenter te werken. Werken in een callcenter kan zowel inbound (jij wordt gebeld door klanten) of outbound (jij belt potentiele klanten). Voor het werk in een callcenter is een accentloze beheersing van het Nederlands essentieel. Zie jij werken in een callcenter wel zitten? Reageer dan op een van onze openstaande vacatures:www.werkstudent.nl/vacatures

Idee/wens voor deze site? uservoice it!

Voor het echte studentenwerk hier aanmelden!
Veel verdienen met callcenter werk?
++ Download hier je werkbrief. ++

Magazine

Read United Academics Magazine.

Aanmelden nieuwsbrief


Tips!

Is je iets opgevallen of heb je tips?
Mail ons direct!